BIOLINE – zabiegi specjlistyczne na twarz

page3-img12

Bioline Jatò gwarantuje doskonałe działanie poprzez dobór najbardziej innowacyjnych i funkcjonalnych składników aktywnych, które dzięki inteligentnym konsystencjom są w stanie głęboko wnikać w skórę. Czyniąc to wzmacniają tkankę skórną, intensyfikują proces regeneracji oraz naprawiają osłabione funkcje. Spowalniają proces starzenia i zachowują młodzieńczy wygląd skóry. Wśród zabiegów kosmetycznych Bioline Jatò każda kobieta może znaleźć spersonalizowane rozwiązanie dla zaspokojenia potrzeb swojej skóry i dania jej nowej dawki życia.

ZABIEG MOST HYDRATING

Przeznaczenie: twarz – intensywne nawilżenie, ochrona przed ponownym odwodnieniem

Działanie: Zapewnia optymalne nawilżenie skóry w oparciu o kwas hialuronowy, trehalozę oraz krasnorosty. Ogranicza trans-epidermalną utratę wody (pomiędzy komórkami naskórka).

Składniki aktywne:

 • KWAS HIALURONOWY – bio-technologiczny, przechwytuje molekuły wody i tworzy doskonałe rezerwy wodne
 • TREHALOZA – zdolna do zastępowania wody; chroni komórki podczas okresów całkowitego odwodnienia
 • CHRZĄSTNICA KĘDZIERZAWA – czerwone algi, które tworzą hydro-ochronną powłokę na skórze, zdolne do powstrzymania utraty wody i utrzymania idealnego poziomu nawilżenia
 • NMF – (Naturalny Czynnik Nawilżający) – przywraca prawidłowe nawilżenie warstwy rogowej, normalizuje pH skóry
 • WYCIĄGI Z OCZARU I KOCANKI – działanie kojące, łagodzące podrażnienia i odświeżające
 • TRANSCUTOL – nośnik, transportuje substancje aktywne do miejsca przeznaczenia

Rezultaty: wygładza skórę i nadaje jej wypoczęty i świeży wygląd.

Częstotliwość: seria 5-6 zabiegów; raz w tygodniu
lub jako jednorazowy zabieg

 

ZABIEG PERFECT AGE 

Przeznaczenie: dla skór dojrzałych, szarych, zwiotczałych i pozbawionych napięcia

Działanie: przywraca prawidłowe funkcjonowanie skóry, chroni zasoby lipidów oraz spoistość

Składniki aktywne:

 • CERAMID III – wpływa na funkcjonowanie bariery naskórkowej, zapobiega odwodnieniu, przywraca skórze jędrność i elastyczność, pomaga zredukować zmarszczki i oznaki starzenia.
 • OMEGA 3 I OMEGA 6 Z OLEJÓW ROŚLINNYCH - regenerują i odżywiają skórę, uczestniczą w prawidłowej odbudowie naskórka.
 • CUKRY I AMINOKWASY - cząsteczki posiadające wysoką zdolność wiązania wody aby utrzymać odpowiednie nawodnienie
 • METHYLSILANOL MANNURONATE - działa jak rezerwa wody, łączy i transportuje składniki aktywne do miejsc przeznaczenia

Rezultaty: Nadaje elastyczność i efekt natłuszczenia, wygładza rysy twarzy oraz przywraca naturalny koloryt i blask

Częstotliwość: w serii 5-6 zabiegów lub jako jednorazowy zabieg

 

ZABIEG SWEET RELIEF

Przeznaczenie: dla skóry nadwrażliwej, naczyniowej, reaktywnej, skłonnej do podrażnień.

Działanie:  działa ochronnie, przeciwzapalnie, zmniejsza przepuszczalność i kruchość naczynek. Chroni przed wolnymi rodnikami oraz nadmiernym promieniowaniem UV. Regeneruje, nawilża, uelastycznia oraz odświeża skórę.

Składniki aktywne:

 • Wyciąg z czarnej borówki i oczaru – ma właściwości łagodzące podrażnienia. Chroni, uszczelnia i zmniejsza przepuszczalność oraz kruchość naczyń krwionośnych. Regeneruje, uelastycznia i odświeża skórę. Działa przeciwzapalnie. Łagodzą dyskomfort towarzyszący skórze podrażnionej z problemami naczyniowymi.
 • Wyciąg z kasztanowca – działanie przeciwzapalne, przeciw-wysiękowe, przeciw-obrzękowe; uszczelnia kapilary, zapobiega nadmiernej przepuszczalności naczynek krwionośnych.
 • Enteromorpha Compressa – natychmiastowa ulga dla wrażliwych skór. Znacznie zmniejsza nadwrażliwość skóry, łagodzi podrażnienia.
 • Aloes zwyczajny – ma silne działanie nawilżające, uelastyczniające, przeciwzapalne, bakteriobójcze łagodzące. Stymuluje podziały komórek.
 • Składniki dodatkowe: odżywczy olej ze słodkich migdałów i wiesiołka, wyciąg z rumianku

Rezultaty: natychmiastowy komfort dla skóry wrażliwej. Powoduje wyciszenie oraz ukojenie skóry podatnej na podrażnienia.

Częstotliwość: w serii 5 zabiegów (raz w tygodniu) lub jako jednorazowy zabieg

 

ZABIEG DESENSE COUPEROSE

 

Przeznaczenie: dla skóry alergicznej, wrażliwej oraz naczyniowej, z widocznym rumieniem i rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi.

Działanie:  o natychmiastowym działaniu kojącym; zapobiega stopniowemu osłabianiu się bariery ochronnej skóry (np. w wyniku chronicznego stanu zapalnego). Reguluje uwalnianie kwasów tłuszczowych, odpowiedzialnych za proces zapalny.

Składniki aktywne:

 • Sól cholinowa GPI (sól cholinowa glicerol-fosfo-inozytolu) – działa jak prekursor dla syntezy fosfolipidów i ceramidów, które tworzą cement międzykomórkowy (działa jak gips). Kontroluje uwalnianie kwasów tłuszczowych odpowiedzialnych za proces zapalny. Działa łagodząco, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia skóry.
 • Kwas 18 beta-glicyretynowy – o właściwościach łagodzących, przeciwzapalnych i wygładzających. Redukuje procesy zapalne, ogranicza występowanie zaczerwienienia oraz chroni integralność komórek.
 • Ximilene – poprawia mikro-cyrkulację, odżywianie i elastyczność naczyń krwionośnych. Oddziałuje na proces przepuszczalności naczyń.
 • Wyciągi z: czarnych borówek, dziurawca, nostrzyka oraz dzikiej róży – chronią, uszczelniają, wzmacniają i uelastyczniają ściany naczyń krwionośnych. Osłabiają aktywność enzymów niszczących tkankę kolagenową i elastyczną.
 • Fosfolipidy – Działają ochronnie i odżywczo. Poprawiają i odbudowują błonę hydro-lipidową (zachowują równowagę wody i lipidów). Przyczyniają się do procesów naprawczych komórek.
 • Cenne oleje roślinne: olej z oliwek (bardzo bogaty w skwalen), olej z otrębów ryżowych (silnie przeciwstarzeniowy), olej arganowy (witamina E, ogromna ilość substancji biologicznie czynnych: alkohole trójterpenowe, fitosterole, karotenoidy) oraz masło shea i oleje z kiełków pszenicy, słonecznika.
 • Pozostałe składniki: białko sojowe, rumianek

Rezultaty: przywraca skórze natychmiastową barierę ochronną, witalność i dobre samopoczucie. Zwalczazaczerwienienie, chroni mikro-krążenie.

Częstotliwość: dla skór naczyniowych – w serii 5 zabiegów (raz w tygodniu)
dla skór normalnych po wystawieniu na ekstremalne warunki atmosferyczne oraz w celu łagodzenia zmian trądzikowych jako jednorazowy zabieg.

ZABIEG DETAILS OF BEAUTY

Przeznaczenie: Zabieg rewitalizujący skórę okolic oczu i ust, przeznaczony do reaktywowania zdolności reprodukcyjnej cennych komórek macierzystych naskórka i odradzania życiowych procesów skóry.

Działanie: Skóra wokół oczu i ust jest najmniej odporna na procesy starzenia. Uboga w gruczoły łojowe, a przez to mniej chroniona, wykazuje większą podatność na powstawanie zmarszczek niż pozostałe okolice twarzy. Delikatna i cienka skóra wokół oczu, poddawana ciągłej mimice, stopniowo traci swoją właściwą funkcjonalność. Ponadto wykazuje większą podatność na zaburzenia mikro-krążenia i w konsekwencji na cienie i worki pod oczami. Usta, którym z wiekiem brakuje keratyny, kurczą się i stopniowo tracą swoją gęstość, powodując pojawianie się zmarszczek. W zabiegu wykorzystano roślinne komórki macierzyste i składniki aktywne najnowszej generacji. Inicjują one procesy naprawcze komórek skóry, powodując tworzenie się nowych keratynocytów i fibroblastów dla zregenerowania tkanki i opóźnienia procesów starzenia się.

Składniki aktywne:

 • ROŚLINNE KOMÓRKI MACIERZYSTE JABŁONI – powodują tworzenie się nowych keratynocytów oraz stymulują fibroblasty. Zapewniają w ten sposób zapoczątkowanie procesów biochemicznych odpowiedzialnych za pełną regenerację skóry.
 • REGENERUJĄCY RETINOL w POWŁOCZCE MOLEKULARNEJ – stymuluje zróżnicowanie komórkowe i przyczynia się do syntezy białka, niezbędnego do regeneracji tkanki oraz znacznej redukcji zmarszczek
 • REWITALIZUJĄCY KAWIOR – Bogaty w witaminy (A, B, B2, B6, D), minerały, aminokwasy i lipidy. Źródło silnej rewitalizacji, zapewniające skórze napięcie i giętkość.
 • RELAKSUJĄCY HEKSAPEPTYD – Ważny heksapeptyd, który działa na tkankę dając namacalny efekt rozluźniający zmarszczki mimiczne.
 • NAWILŻAJĄCY BIOAMISKIN – Ewolucja kwasu hialuronowego – podobna do kwasu hialuronowego, ale bardziej odporna na degradację. To wyjątkowy nawilżacz zdolny do tworzenia rezerwy wilgoci dla działania nawilżającego i anty-starzeniowego.
 • ENERGIZUJĄCY EYE LIFE – Kompleks „eye-life” z wyciągiem z korzenia różeńca i natleniającymi drożdżami, reaktywuje oddychanie komórkowe i regenerację tkanki, chroni młode komórki i regeneruje macierz pozakomórkową, niezmiernie ważną dla zapewnienia komunikacji komórkowej.
 • FILM MOLEKULARNY – Maksymalizuje i przedłuża wnikanie retinolu w tkankę skórną. Gwarantuje stabilność molekuły na utlenianie się.

Rezultaty: Zabieg minimalizuje zmarszczki w okolicach oczu i ust, wzmacnia powieki, uelastycznia tkankę. Oczy stają się bardziej błyszczące i wyglądają na mniej zmęczone, a usta młodsze i pełniejsze.

Częstotliwość: W serii 8 zabiegów – wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.

Nasza rada: Połącz z wybranym zabiegiem z linii Vintage 79.

 

 

logo_BIOLINE