Instytut szkoleniowy LUKOMADES

 

bg-4

 

Zapraszamy Was serdecznie na profesjonalne, CERTYFIKOWANE  szkolenia stylizacji paznokci,  makijażu i wizażu , oraz kierunkowe kursy kosmetyczne które prowadzi profesjonalna kadra znana w całej Polsce.

Instytut szkoleniowy Lukomades wpisany jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.24/000262/2014..

Instytut szkoleniowy Lukomades współpracuje z Powiatowymi Urzędami Pracy w całej Polsce, a w czerwcu 2016 roku zyskał referencje i uznanie Powiatowego Urzędu Pracy w Gliwicach. W październiku Instytut Szkoleniowy Lukomades został zaproszony do współpracy przez Dyrekcje PUP Gliwice  przy organizacji Tygodnia Kariery jako przykład dynamicznie rozwijającej się firmy, która osiągnęła sukces w walce z bezrobociem w Gliwicach.

Przeszkoliliśmy już setki osób, z których większość znalazła pracę w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych!  Liczna część naszych kursantów otworzyła własną działalność gospodarczą.

Osobom zainteresowanym założeniem własnej firmy pomagamy napisać wnioski, biznesplany oraz służymy doradztwem w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych.

Największym zainteresowaniem w naszym Instytucie cieszą się indywidualne kursy stylizacji paznokci, kursy makijażu i  wizażu, oraz kursy kosmetyczne „szyte na miarę”.

Kurs szyty na miarę to szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb. Skomponuj sama swoje idealne indywidualne szkolenie w branży BEAUTY, a my przygotujemy je dla Ciebie!  Szkolenie może być z jednej dziedziny lub z kilku różnych dziedzin. Ty jesteś naszym klientem i My dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Dysponując własną salą szkoleniową, dwoma gabinetami kosmetycznymi , wspaniałą kadrą dydaktyczną jesteśmy w stanie ułożyć szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb  w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu . 

Ramowe programy naszych szkoleń zgodne są z wymogami MEN. Po zakończeniu szkolenia zostaną wydane certyfikaty oraz zaświadczenia zgodne z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014r. poz. 622)

Nasze szkolenia są dla Ciebie atrakcyjne, lecz zbyt drogie? Skontaktuj się z nami . Pomożemy Ci zdobyć  dofinansowanie .

Więcej informacji na stronie : http://lukomades.pl